Al 15 jaar de nieuwssite voor Genemuiden!
22 september 2020
Agenda
Van Dijk Heftrucks (tijdelijk)

Henk Klasen clubkampioen O&O

Geplaatst op: 18 maart 2015

dambord_266

 

De uitslagen van maandag 16 maart 2015.

`Jeugdklasse
Jarno BakkerRik Beens20
Anne Jan RoetenRens Heutink 11
Jens BeensSjaak Meywaard 20
Henri BakkerRutger Bakker02
Rutger van der VlistJob Roeten20
Harwin BakkerSjaak Meywaard 20
Senioren
Bertry BuitinkMariusz Hamling11
Johan KleineEgbert Sluiter11
Bart BakkerJan Heutink11

Henk Klasen weer clubkampioen van damclub O&O. Er zijn nog enkele partijen te gaan, maar Henk Klasen kan niet meer ingehaald worden. Vorig jaar was Piet Visscher de sterkste speler, maar het jaar daar voor was het ook al Henk Klasen.

De tussenstand is nu :

PlaatsSeniorenwedstr.gewonnenremiseverlorenpuntenSB
1Henk Klasen1394022253
2Mariusz Hamling1476120242
3Willem Speksnijder1474318198
4Johan Kleine1457217209
5Bas van Olst1557317179
6Siem van Dalfsen1364316177
7Piet Visscher1348116169
8Bart Bakker1336412119
9Jan Heutink 1235411128
10Egbert Sluiter1318410109
11Erwin Meiresonne103349104
12Gerrit Jan Beldman132569121
13Jan Willem van Dijk13337997
14Wim van Olst14149661
15Bertry Buitink 10127455
16Johan Meiresonne4022219
Gepubliceerd door Harm van Wendel
Van Dijk Containers 500