Al 15 jaar de nieuwssite voor Genemuiden!
26 september 2020
Agenda
Van Dijk Heftrucks (tijdelijk)

De uitslagen damclub O&O

Geplaatst op: 23 april 2015

dambord_266

De uitslagen van maandag 20 april 2015.

De jeugdcompetitie is uitgespeeld. Het was de laatste avond nog erg spannend. Anne Jan Roeten moest zijn laatste partij tegen Rutger Bakker. Anne Jan had genoeg aan remise om kampioen te worden. Als Rutger zou winnen zou Rutger kampioen zijn. De partij was erg spannend, maar na ruim een uur spelen kwam Anne Jan als winnaar uit de partij, en werd hierdoor voor de 2e keer op rij jeugdkampioen van damclub O&O. De eindstand is :

PlaatsJeugdwedstr.gewonnenremiseverlorenpuntenSB
1Anne Jan Roeten302631551395
2Rutger Bakker302604521278
3Rens Heutink30201941831
4Harwin Bakker30166838766
5Jarno Bakker30174938744
6Rutger van der Vlist30165937678
7Rik Beens301131625369
8Jens Beens30912019183
9Henri Bakker30732017250
10Job Roeten303126723
11Sjaak Meywaard300129125

Bij de senioren wordt er gestreden om het kampioenschap van Genemuiden.
Er wordt gespeeld in een versneld tempo van maximaal een half uur per speler per partij. De stand bij dit toernooi is nu :

PlaatsJeugdwedstr.gewonnenremiseverlorenpuntenSB
1Egbert Sluiter7331946
2Gerrit Jan Beldman4400842
3Piet Visscher6321836
4Siem van Dalfsen6312736
5Willem Speksnijder7232742
6Johan Kleine6132528
7Bart Bakker7133533
8Bas van Olst7133521
9Mariusz Hamling4121424
10Wim van Olst6105214
Gepubliceerd door Harm van Wendel
Van Dijk Containers 500