Al 15 jaar de nieuwssite voor Genemuiden!
22 september 2020
Agenda
Van Dijk Heftrucks (tijdelijk)

Uitslagen damclub O&O

Geplaatst op: 21 mei 2015

De uitslagen van maandag 18 mei 2015.

Op maandag 18 mei werden de laatste partijen van dit seizoen
gespeeld Al de partijen eindigden in remise.

Henk Klasen werd dit keer club kampioen zonder verlies partijen.

Senioren
Mariusz HamlingGerrit Jan Beldman11
Henk KlasenPiet Visscher11
Siem van DalfsenJan Heutink11
Johan MeiresonneEgbert Sluiter11

De eindstand van de onderlinge competitie is :

PlaatsSeniorenwedstr.gewonnenremiseverlorenpuntenSBverliespunten
1Henk Klasen14950233045
2Mariusz Hamling14761202758
3Willem Speksnijder147431822610
4Johan Kleine145721723311
5Piet Visscher144911721611
6Siem van Dalfsen146531721311
7Bas van Olst155731720313
8Jan Heutink144641416714
9Bart Bakker144641416114
10Erwin Meiresonne153751315117
11Egbert Sluiter152941314517
12Jan Willem van Dijk153571112319
13Gerrit Jan Beldman142661014318
14Bertry Buitink1414968122
15Wim van Olst1414966922
16Johan Meiresonne40222266

Bij het kampioenschap van Genemuiden was het dit jaar erg spannend.
Er waren 10 deelnemers, en 4 man eindigden op 12 punten.

Bij een gelijke stand wordt er gekeken naar de SB punten.

Hiermee werd Siem van Dalfsen dit jaar kampioen van Genemuiden.

PlaatsSeniorenwedstr.gewonnenremiseverlorenpuntenSB
1Siem van Dalfsen952212102
2Piet Visscher95221297
3Egbert Sluiter94411296
4Gerrit Jan Beldman95221292
5Mariusz Hamling9252972
6Bart Bakker9243878
7Johan Kleine9153764
8Willem Speksnijder9234760
9Bas van Olst9144641
10Wim van Olst9135538
Gepubliceerd door Harm van Wendel
Van Dijk Containers 500