Al 15 jaar de nieuwssite voor Genemuiden!
21 september 2020
Agenda
Van Dijk Heftrucks (tijdelijk)

STG-informatieavond voor fietsers

Geplaatst op: 6 april 2017

STG de Eendracht houdt donderdag 13 april een informatieavond voor fietsers. Deze avond begint om 19:30 uur. “Steeds meer mensen stappen op de racefiets en wat is er nou gezelliger dan dit in groepsverband te doen! Tijdens deze avond zullen wij u informeren over het fietsen bij de STG en eventuele vragen beantwoorden over het fietsen binnen onze vereniging”, legt de vereniging het doel van de avond uit.

“Dus als je fietst of je wil gaan fietsen en je wil graag wat meer informatie over fietsen bij onze vereniging, kom dan naar deze informatieavond. Ook leden zijn van harte welkom om aanwezig te zijn en vragen te stellen over het fietsen binnen de club. Fietsers zijn altijd welkom om vrijblijvend een paar keer mee te fietsen.”

 

Gepubliceerd door Erik Driessen

One thought on “STG-informatieavond voor fietsers

  1. Karel schreef:

    Ik wens een ieder veel plezier, zou plezierig zijn als de wielrenners ook beseffen dat er meer weggebruikers zijn, en deze ook respecteren!

Comments are closed.

Van Dijk Containers 500