Al 15 jaar de nieuwssite voor Genemuiden!
22 april 2021 t’ Olde Staduus
Agenda
Van Dijk Heftrucks (tijdelijk)

Agnieten College houdt online Open Huis

Geplaatst op: 25 januari 2021

(Adv.) In deze tijd is alles anders door het coronavirus, maar het Agnieten College Zwartsluis wil je toch onze school laten zien. Daarom organiseert de school op 28 januari een online Open Huis.

“Tijdens het Open Huis kan je in een online gesprek kennismaken met onze school en je vragen stellen. Ook geven we via een livestream informatie over zorg en begeleiding op school. Het online gesprek vindt plaats in kleine groepjes met maximaal 10 aanmeldingen (gezinnen) per gesprek. Op deze manier geven we je de mogelijkheid om meteen al persoonlijk met ons kennis te maken en je vragen te stellen”, aldus de school

Klik hier voor meer info en opgave.

Gepubliceerd door Robert Jansema
Van Dijk Containers 500