Al 20 jaar de nieuwssite voor Genemuiden!
15 januari 2025 t’ Olde Staduus
Agenda
Van Dijk Heftrucks (tijdelijk)

Winterrun bij de Eendracht, organisatie verwacht spektakel

Geplaatst op: 4 januari 2025

STG de Eendracht houdt op zaterdag 15 maart een ‘winterrun’. Ook dit jaar bestaat de ‘run’ weer uit een KidsRun, 2,5, 5 of 10 kilometer. Iedereen is van harte welkom om hieraan deel te nemen. Elke deelnemer ontvangt een herinnering van deelname. De start is bij de skeelerbaan aan de Koppel.

Vorig jaar was de winterrun een groot succes. Ruim 140 lopers uit Genemuiden en de regio deden mee. Ook dit jaar verwacht de organisatie weer spektakel; snelle tijden en nieuwe persoonlijke records. Ook de jeugd van STG de Eendracht traint het hele winterseizoen om een snelle tijd neer te zetten.

De start is om 13.00 uur vanaf de skeelerbaan. De loop is niet alleen toegankelijk voor leden van STG de Eendracht, iedereen is welkom. Zie onderstaande tabel voor de afstand per leeftijd. Voor de top 3 in diverse leeftijdscategorieën zijn bekers te winnen.

Tijdstip

Afstand

Leeftijd

13.00 uur

1,5 kilometer

tot en met 8 jaar

13.30 uur

2,5 of 5 kilometer

tot en met 14 jaar

14.15 uur

5 of 10 kilometer

15 jaar en ouder

Wie altijd al eens een snelle tijd wilde zetten op een van deze afstanden is welkom!

Graag aanmelden voor vrijdag 14 maart via https://inschrijven.nl/form/2025031551585-nl. Inschrijving voor de jeugd tot 15 jaar is gratis. Voor mensen vanaf 15 jaar zijn de inschrijfkosten 5 euro.

Na afloop is de kantine geopend. Voor meer informatie kunnen mensen contact opnemen met Erna Last, 06-13378966, ernalast@gmail.com.

Gepubliceerd door Enrico Kolk
Van Dijk Containers 500