Al 20 jaar de nieuwssite voor Genemuiden!
15 januari 2025 t’ Olde Staduus
Agenda
Van Dijk Heftrucks (tijdelijk)

Sinaasappelactie voor gehandicapte kinderen en jongeren in Guinee-Bissau

Geplaatst op: 10 januari 2025

De familie Van der Spek houdt weer de jaarlijkse sinaasappelactie. Dat betreft A-kwaliteit hand- en perssinaasappels waarvan een kist (circa 70 stuks) 25 euro kost. Een halve kist is te krijgen voor 13 euro en eventueel bezorgen kost 2 euro. De opbrengst gaat naar gehandicapte kinderen en jongeren in Guinee-Bissau.

Bestellen kan tot en met 27 januari via appen/bel 06-11187187 of mail mvanderspek@kimon.nl. Ophalen op zaterdag 8 februari tussen 10:00 en 12:00 uur bij de familie G. van der Spek, Burg. ten Veldestraat 50 (aan de achterkant/garage Achterstraat).

“In Guinee-Bissau tellen gehandicapte kinderen niet mee. Hun omgeving mag ze dan ‘waardeloos’ vinden, in de ogen van God zijn ze van grote waarde. Jedidja betekent ‘beminde van de Heere’. Het is ons verlangen dat zij en hun ouders/verzorgers begeleiding ontvangen”, laat de familie weten in een persbericht.

Iedere week krijgen meer dan 500 kinderen en jongeren met een beperking begeleiding, zorg, medicijnen en zo mogelijk onderwijs en meer dan 5.000 kinderen de Bijbelse boodschap. Voor meer info, kijk www.kimon.nl/jedidja. Het is dit project waar de opbrengst van de actie naartoe gaat.

 

Gepubliceerd door Enrico Kolk
Van Dijk Containers 500