“We hebben al veel bereikt, maar er is ook nog veel te doen”, kijkt gedeputeerde Tijs de Bree terug op de afgelopen twee jaar. “Over veel van de afspraken uit het coalitieakkoord is inmiddels een besluit genomen. Die besluiten krijgen veelal brede steun in de Overijsselse politiek. Dit laat zien dat we met oog voor alle verschillende belangen te werk gaan, zonder het einddoel uit het oog te verliezen.”
In de Tussenbalans 2025 is een terugblik te lezen door de ogen van het college. Ook de Perspectiefnota 2026 is vandaag openbaar geworden, hierin leest u welke ambities de komende jaren centraal staan.
De leden van Provinciale Staten blikken binnenkort ook met een eigen tussenbalans terug op de eerste helft van deze bestuursperiode. Samen met de tussenbalans en de perspectiefnota vanuit GS vormt dit de basis voor het gesprek over de voortgang en mogelijke bijsturingen. Op 2 juli vindt de besluitvorming hierover plaats tijdens de PS-vergadering waar de perspectiefnota op de agenda staat.
Waar is de afgelopen twee jaar aan gewerkt in Overijssel, en welke ambities zijn er nog? Bekijk het in de video ‘De Perspectiefnota van Overijssel’.