Meer dan 30 teams: komende vrijdag is er weer telefoonboekbiljarten
Geplaatst op: 20 januari 2026
Volle Rank voor WK Telefoonboekbiljarten
Meer dan 30 teams strijden aanstaande vrijdagavond om het kampioenschap telefoonboekbiljarten voor bedrijven in de Rank. Het wordt de derde editie van dit evenement. Heutink & Heij hadden eerder de primeur met de toernooiwinst, waarna BETAP later de titel veroverde.
Hoewel de sportieve eer op het spel staat, is het geen gegeven dat de beste biljarters met de winst gaan strijken. Telefoonboekbiljarten is namelijk zeer laagdrempelig en er zijn altijd verrassende deelnemers die hoog in het klassement eindigen. Dat komt door een zekere geluksfactor die in deze tak van de biljartsport een aanzienlijke rol speelt.
Zeker is dat het ook dit keer weer een levendige avond wordt. Uitgebreid applaus klinkt bij fraaie caramboles, net als gejoel bij onbegrijpelijke missers. Het hoort er allemaal bij.
Afgetrapt wordt om 19:00 uur. De organisatie verzoekt de deelnemers vriendelijk, maar dringend om tijdig aanwezig te zijn. Publiek is als altijd van harte welkom.
Om zo weinig mogelijk overlast voor buurtbewoners te veroorzaken wordt iedereen verzocht zoveel mogelijk te voet naar de Rank te komen. Wie toch voor de fiets kiest, kan deze plaatsen bij de voormalige Maarten Lutherschool. Auto’s kunnen geparkeerd worden op het Havenplein.





