17 maart 2026
Gebruikers online: 0

Winterwandeling Kamperzeedijk trekt weer veel wandelaars

Geplaatst op: 14 februari 2026 Gepubliceerd door: Enrico Kolk

De een doet het voor de gezelligheid, de ander ziet het als training voor een nog veel langere wandeling. Over en rond de Kamperzeedijk waren zaterdagmorgen weer veel wandelaars te vinden. De inmiddels traditionele Zeedieker winterwandeling is onverminderd populair.

Wandelaars konden zaterdagmorgen weer kiezen tussen wandeltochten van 20, 15, 10 en 5 kilometer. Onderweg kregen zij koffie met krentenbrood of koek aangeboden en na afloop verzamelde zich een grote groep deelnemers in de Driester voor een kom snert.

De lopers van de lange afstand konden starten vanaf 8:30 uur en zo startte er tot 11:00 uur steeds weer een nieuwe groep. Soms kruisten zij elkaar of vielen delen van de route samen.

Vele gesprekken over uiteenlopende onderwerpen kwamen langs. Ook was er de mogelijkheid om met politici in gesprek te gaan. Diverse partijen lieten zich zien tijdens het wandelen.

Ook de zevende editie van de wandeling viel weer in de smaak. Net als de snert in de Driester, zo bleek. De activiteitencommissie kan alvast aan de slag voor de volgende editie. Aan wandelaars zal het vast niet ontbreken.