15 maart 2026
Gebruikers online: 0

Ook zesde verdachte van mishandeling aangehouden

Geplaatst op: 18 februari 2026 Gepubliceerd door: Enrico Kolk

Ook de zesde verdachte van de mishandeling aan de Kruisstraat is aangehouden. Het gaat om allemaal jongemannen uit Genemuiden, bevestigt een woordvoerder van de politie.

“Het gaat om mannen tussen de 18 en 20 jaar”, aldus de woordvoerder. Gisteren werden er al vijf verdachten opgepakt. Vorige week deed de politie nog een oproep aan de jongemannen om zich te melden. Daarin werd gesteld dat de namen van het zestal zouden circuleren in Genemuiden.

“Ons onderzoek is, nadat de oproep online heeft gestaan, onverminderd doorgegaan. Met behulp van informatie konden we afgelopen dinsdag en vandaag de verdachten aanhouden”, gaat de woordvoerder verder. De beelden die de politie bezit, worden niet openbaar gemaakt. “Dat betekent niet dat ons onderzoek stopt. We doen onder andere nog steeds onderzoek naar een eventueel motief.”

De mishandeling vond plaats na de voetbalwedstrijd tussen FC Volendam en Sportclub Genemuiden. Op sociale media circuleren geruchten over de aanleiding van de mishandeling. Duidelijk is dat het de gemoederen bezighoudt.