De Eendracht start weer met skeelertrainingen
Geplaatst op: 30 maart 2026
STG de Eendracht start vanaf woensdag 8 april weer met de zomerse skeelertrainingen op de skeelerbaan. Dit is een mooie kans voor kinderen om sportief bezig te zijn, nieuwe vrienden te maken en hun skeelervaardigheden te verbeteren.
De trainingen zijn geschikt voor elk niveau en elke leeftijd. Of een kind nu voor het eerst op skeelers staat of al ervaring heeft, iedereen kan meedoen. De opzet is speels en afwisselend en wordt afgestemd op leeftijd en niveau. Kinderen tot en met groep 7 trainen van 18:30 tot 19:30 uur en de jeugd vanaf groep 8 van 19:30 tot 20:30 uur. De trainingen vinden plaats op maandag- en woensdagavond.
Twijfel je of skeeleren iets is voor jouw kind? De eerste twee weken mogen kinderen gratis meedoen. Zo kunnen zij op een laagdrempelige manier ontdekken hoe leuk de sport is.
Tijdens de trainingen staat veiligheid centraal. Het dragen van een helm is verplicht en het gebruik van knie- en elleboogbescherming wordt sterk aangeraden, zodat kinderen verantwoord kunnen sporten.
Naast plezier ligt de focus ook op ontwikkeling. Kinderen werken aan hun conditie en leren spelenderwijs de juiste techniek. Oefeningen die bekend zijn van het ijs worden vertaald naar skeelers, wat zorgt voor een afwisselende en leerzame training.
Meer informatie of aanmelden kan via de website van STG de Eendracht: stg-eendracht.nl of door contact op te nemen met Erna Last via 06-13378966.





