Van Dijk Heftrucks viert uitbundig 60-jarig bestaan
Geplaatst op: 5 juni 2026
Foto’s: Jan Roetman
Heftrucks in allerlei soorten en maten zijn vrijdag te zien bij Van Dijk Heftrucks. Het Genemuider bedrijf viert het 60-jarig bestaan met een open dag.
En die trekt veel bekijks, werknemers en hun familie, klanten, maar ook belangstellenden. Die kunnen een route door het bedrijf volgen. Van de voorraad tot de werkplaats kijken mensen hun ogen uit.
Relaties van het bedrijf gaan gesprekken aan in wat deze middag de ontvangsthal is. Hapjes en drankjes worden genuttigd in de feestzaal.
En wie zijn rijkunsten op de heftruck wil testend kan buiten terecht. Daar is met pionnen een parcours uitgezet. Of iedereen dat haalt, is al snel duidelijk: ze staan niet allemaal rechtop.
Voor de kinderen is er een speciale uitdaging: een ballenbak op de lepels van een heftruck. Door de machine te bedienen kunnen ze de balletjes in de gaten proberen te krijgen.





