Zalmactie voor kwetsbare kinderen en ouderen in Peru
Geplaatst op: 7 september 2026
Stichting Missie Peru organiseert een zalmactie om kwetsbare kinderen, ouderen en gezinnen in Peru te ondersteunen. Met de opbrengst wordt hulp geboden in de Alto Mayo-regio, onder meer op het gebied van voedsel, onderwijs, medische zorg en pastorale en diaconale ondersteuning.
Voor €16,- is een halve zijde zalm van ongeveer 500 gram te bestellen. De volledige opbrengst gaat naar Peru. De zalm wordt geleverd door Zalmhuys Group uit Urk.
De actie biedt verschillende mogelijkheden om bij te dragen. Een halve zijde zalm zorgt bijvoorbeeld voor vijf voedzame maaltijden voor kinderen. Met twee halve zijdes kan een voedselpakket voor een kwetsbare oudere worden bekostigd. Wie vijf halve zijdes bestelt, draagt bij aan zes maanden school voor een kind.
Bestellen en betalen kan deze pagina. De uiterste besteldatum is 28 september. De bestelde zalm kan op 3 oktober tussen 9.30 en 11.30 uur worden opgehaald bij het Hervormd Centrum in Genemuiden of De Zaaier in IJsselmuiden.
Meer informatie is te vinden via www.missieperu.nl. Ook kan contact worden opgenomen via 06-10855565.





