6 oktober 2026
Gebruikers online: 0

Geen rit naar de wasstraat: Lucas komt met zijn detailingbedrijf aan huis

Geplaatst op: 25 september 2026 Gepubliceerd door: Robert Jansema

De 21-jarige Lucas Cornielje is gestart met zijn eigen auto detailingbedrijf in Genemuiden en omgeving. Vanuit zijn passie voor auto’s biedt hij verschillende reinigings- en verzorgingsbehandelingen aan, waarbij hij bij klanten aan huis werkt.

Cornielje deed enkele jaren ervaring op in loondienst, voordat hij besloot een eigen onderneming te beginnen. Met zijn bedrijf richt hij zich op het grondig reinigen en verzorgen van auto’s. De werkzaamheden variëren van een uitgebreide wasbeurt en interieurreiniging tot waxen, polijsten en lakcorrectie. De ondernemer werkt momenteel vanuit zijn eigen auto en spaart voor een bedrijfsbus. Daarmee wil hij zijn bedrijf in de toekomst verder uitbreiden. Voor de werkzaamheden heeft hij bij klanten alleen een water- en stroomaansluiting nodig. De overige producten en materialen neemt hij zelf mee.

Ter gelegenheid van de start biedt Cornielje tijdelijk een detailingpakket aan voor 100 euro (i.p.v. 150 euro).  Daarnaast zijn er verschillende andere pakketten beschikbaar in uiteenlopende prijsklassen. Een gemiddelde behandeling duurt ongeveer drie tot vier uur. Cornielje geeft aan de tijd te nemen om iedere auto zorgvuldig af te werken. Hij is werkzaam in Genemuiden, Hasselt, Zwartsluis, Zwolle en omgeving. Belangstellenden kunnen via WhatsApp contact opnemen via 06-34611679 om een afspraak te maken of meer informatie te vragen. De werkzaamheden vinden plaats bij de klant voor de deur.