Auto- en fietstocht vanaf de Bethelkerk
Geplaatst op: 12 mei 2026
Voor Tweede Pinksterdag staat bij de Bethelkerk in Genemuiden een puzzeltocht voor fietsers en automobilisten op het programma. Vanaf de kerk aan de Bereklauw 1 vertrekken deelnemers op maandag 25 mei voor een route door de omgeving, waarbij onderweg ook verschillende vragen moeten worden opgelost.
Deelnemers kunnen tussen 13:30 en 14:15 uur starten. In het routeboekje staan meerdere puzzelvragen opgenomen. Deelnemers met de meeste goede antwoorden maken kans op een prijs.
Onderweg zijn er enkele tussenstops waar deelnemers koffie met koek of een ijsje kunnen krijgen. Bij mooi weer vervallen de tussenstops tijdens de autotocht. Automobilisten krijgen dan bij vertrek een tas met lekkers mee.
Na afloop is er vanaf 16:30 uur gelegenheid om bij de Bethelkerk patat met een snack of een broodje hamburger te eten op het terras van de kerk. Ook mensen die niet deelnemen aan de puzzeltocht zijn daarbij welkom.
Deelname aan de fietstocht kost 4,50 euro per fiets, met een maximum van 15 euro per gezin. Deelname aan de autotocht kost 20 euro per auto.
Wanneer het weer niet geschikt is voor de fietstocht, gaat alleen de autotocht door. Daarover volgt kort vooraf informatie vanuit de organisatie.





