Sinterklaas vrijdag en zaterdag in Sinthuis
Geplaatst op: 28 november 2018
Stofzuigen, stoffen, ramen lappen en de dekens fris wassen. De MVG-winkeliers hebben de laatste voorbereidingen op de komst van Sinterklaas zo langzamerhand achter de rug: in de nacht van vrijdag op zaterdag slaapt de kindervriend in het Sinthuis aan de Kruisstraat. Zowel vrijdagavond als zaterdagochtend is er van alles te beleven voor kinderen en hun ouders.
Zij kunnen op vrijdag 30 november tussen 19.00 en 20.30 uur zien hoe Sinterklaas gaat slapen, terwijl ze ondertussen genieten van chocolademelk (beschikbaar gesteld door de HEMA), pepernoten van AH Bart Knap en Sinterklaas-muziek van Hasselts Fanfare.
De volgende ochtend is het tussen 10.30 en 13.30 uur opnieuw gezellig bij het Sinthuis. Dan is er net als vrijdagavond ook een ballonnenman bij het huis aan de Kruisstraat: hij maakt ballonnen die alles te maken hebben met het thema Sinterklaas en zijn Pieten. Kinderen kunnen op vrijdag en zaterdag ook de tekeningen inleveren die ze bij Annamoda, Vivaldi, JR & HR Schoenmode, Double Boost en Juwelier Brouwer kunnen ophalen.
Ondertussen loopt de kassabonnenactie van de MVG ook nog steeds. Wie inkopen doet bij een van de ruim veertig winkeliers, kan tot 4 december om 19.00 uur zijn kassabon in de brievenbus bij het Sinthuis stoppen. Op 5 december om 13.30 uur maakt Sinterklaas drie deelnemers gelukkig met prachtige pakketten vol cadeaus die de MVG-winkeliers beschikbaar hebben gesteld.
MVG-LEDEN
Albert Heijn Bart Knap
Anna Mode
AnneModa
Van den Berg Genemuiden
Bij Sigrid
Bloembinderij Willemijn
Blokker Genemuiden
Boni
Bosch Bloemen
Boudesteyn/Regiobank
Comceptum
DA Feenstra
Double Boost
Fenny Jo
Flier Sport en Fashion
De Groene Lantaarn
Echte Bakker Groot Koerkamp
Hema Genemuiden
Heutink dierenspeciaalzaak
Heutink & Heij/Bonthuis & Timmerman
Slagerij van Ingen
D’ IJsko
JR Schoenmode
Juwelier Brouwer
De Kaaihof
Keurslager Van der Weg
Kitsch & Koters
Kwalitaria
De Lange Muur
De Lange Puur Natuur
De Nijstad
’t Olde Staduus
Pand21
Readshop
Rijwielhuis van Dalfsen
Bakkerij Slager
De Sokkensolder
Stroomberg
Travel XL tuinman
Vishandel Timmerman
Vivaldi
Woonwarenhuis Jan Pleijsier
Zin
Gepubliceerd door Erik Driessen