Al 20 jaar de nieuwssite voor Genemuiden!
21 mei 2024 t’ Olde Staduus
Agenda
Van Dijk Heftrucks (tijdelijk)

Kom zingen bij Harpe Davids

Geplaatst op: 29 augustus 2023

(Ingezonden) Na een periode van rust en vakantie hopen we D.V. maandag 4 september weer te beginnen met onze repetities. Om toch nog een beetje ontspanning te houden nodigen wij de jongens en mannen vanaf 16 jaar van harte uit op D.V. maandag 11 september, uiteraard bent u 4 september ook van harte welkom.

Op dit moment bestaat ons koor uit 50 enthousiaste zangers in de leeftijd van 16 tot om en nabij de 70 jaar. Een goede basis om op verder te borduren. We zien uit naar jongens en mannen die van zingen houden en waar wij ons koor mee kunnen versterken om Psalmen en gezangen te mogen zingen tot eer van God.

Een veel gehoorde opmerking is: “ik kan niet zingen”. Daarom is dit DE uitnodiging voor u. D.V. maandag 11 september hebben we een open repetitie avond, waarbij u geheel vrijblijvend eens langs kunt komen om de sfeer te proeven van ons mannenkoor. We beginnen om 20:00 uur en hopen deze avond tot 21:30 uur te zingen en daarna af te sluiten met een hapje.

Wij zien uit naar u/jullie komst! Kijk ook eens om u heen, en vraag u vriend of buurman mee.

Van harte welkom in de Jachin en Boazkerk, Taghof 3 in Genemuiden.

Zien we u D.V. 11 september?

Hartelijke groet,
Bestuur Mannenkoor Harpe Davids Genemuiden

Gepubliceerd door Robert Jansema
Van Dijk Containers 500